208GTline_1502STYP001 LD

Yenilenen Peugeot 208’i denemek lazım! Beyaz küçük kedi göz dolduruyor..

Daha önce uzun uzun yollarda kullandığım Peugeot 208’den haber var. Avrupa’da başarıları ile adından söz ettiren Peugeot 208, Türkiye’de de kendine bir yer edindi. Şimdi sırada bu yeri genişletmek var.

İlk yapması gereken direksiyon ile rahat görünümü olmayan hız göstergesini düzeltmek olmuş olsa gerek dedim içimden.. Fotoğraflar bu konuda gelişme olduğunu gösteriyor. Bir de ortada duran devasa ekranın işlevlerinin kolaylaşması ve kalitenin artması gerektiği ilk aklıma gelenler bunlar. Daha önce yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yenilenen 208 ile daha net, daha kaslı ve görsel derinliğin arttığı bir model vaat edilmiş. Yenilenen ön tampon, donanım paketlerine eklenen iki renkli farları ile modelin daha cazip görünmesi hedeflenmiş. Detaylara eklenen krom ve siyah gövde parçalarının verdiği mesaj ise bundan sonra modelin cazibesi ile daha önde olacağını söylüyor.

İç mekan hakkında verilen ‘göz hizasında yerleştirilmiş gösterge paneli’ ifadesi panel yerinin değiştiğini gösteriyor. Bunun dışında ortaya yerleştirilen teknoloji üssü gibi duran büyük ekranda sizin teknoloji algınıza nasıl etkiler görmek lazım. İşte basın bülteni ile gelen yeni fotoğraflardan 4 tanesi.. Kısa basın bültenini alta ekledim.

 

208GTline_1502STYP001 LD

 

 

 

 

208_1502STYP005 LD

 

 

 

208_1502STYP001 LD

 

 

PEUGEOT_208_ICEGREY_1502PC003.img

 

 

 

 

 

 

Yenilenen Peugeot 208, şimdi daha da etkileyici !

B segmentinin vazgeçilmez oyuncusu ve Avrupa’da Peugeot’nun en çok satılan modeli olan Peugeot 208 kabuk değiştiriyor. İddialı stilini bir adım daha öteye taşıyan Peugeot 208, ışıldayan Mars Turuncu ve yepyeni dokulu renkleri, 3D LED farları ve yeni kişiselleştirme aksesuarları ile şimdi daha da sportif ve daha dinamik biçimde kendini gösteriyor. Aktif Şehiriçi Fren Sistemi, MirrorScreen Telefon İletişimi, Geri Görüş Kamerası ve Park Assist gibi yeni teknolojik donanımlar ile aracın şehir içinde kullanımı daha da kolaylaşıyor.
Yüksek verimli 3 sindirli PureTech ve Stop&Start sistemine sahip e-HDi dizel motor seçenekleri yüksek performanslarının yanında düşük yakıt tüketimleri ile dikkat çekiyor.
Yenilenen Peugeot 208 Ağustos ayında 41 bin 450 TL’den başlayan fiyatlar ile Türkiye pazarına sunuluyor. Yenilenen Peugeot 208’e, 2.750 TL’ye varan “Otomatik Vites Desteği” ve araç fiyatının yarısı peşin yarısı ayda 606 TL’den başlayan taksitler ile sahip olma şansı sizleri bekliyor.

 

 

Blog yazım senin fikirlerin ile daha zenginleşecek. Lütfen yorum bırakmaktan çekinme.